Return to Наші послуги

Дні народження

Розкішний зал ресторану готовий прийняти до 60 чоловік.

Іменинника і його гостей чекає спеціальне святкове меню, яке можна скласти виходячи з особистих побажань і переваг. Бар ресторану розташовує величезним асортиментом вишуканих напоїв. Але забули нагадати Вам що святкувати в нашому Ресторані, це дуже вигідно, тому що алкогольні напої ми дозволяємо приносити з собою!

Цей день трапляється щороку і ім’я ему– День Народження!
День народження буде справжнім торжеством без зайвих турбот.
Гостям ресторану буде запропоновано скористатися зручним паркуванням, яка знаходиться під відеоспостереженням. Якщо Ви хочете, щоб Ваше свято було незабутньо, то його потрібно провести в ресторані «Таті»

У житті кожної людини є особливий день, коли йому можна практично все, а саме – веселитися, мріяти і приймати подарунки в необмежених кількостях. Щороку перед кожним іменинником постає питання – де і як можна недорого відзначити День народження великою компанією.

У Києві знаходиться безліч ресторанів, клубів, барів і кафе, але в Ресторані Таті до святкування Дня народження підходять особливо трепетно.

І в 50 і 25 років зустрічати День народження хочеться однаково – весело, в компанії дорогих людей, щоб запам’яталося на ще стільки ж років, – це, безумовно, здійсненне завдання для нашої команди!

  • День народження. Банкет. День рождения.
EnglishUkrainian