Про ресторан

Мережа сімейних ресторанів «Таті» – комплекс відмінного відпочинку!
Банкетні зали, які приймають до 250 гостей, смачні страви змішаної кухні: Українська народна, Європейська, Кавказька кухня – страви, які приготовлені на мангалі і тандирі!
Щоб урізноманітнити дозвілля наших гостей, а так само відповідати різним потребам і смакам, ми пропонуємо шоу програми, яких з кожним разом стає все більше! Так само в нашому ресторані завжди присутня жива музика.
У нас ви можете замовити банкетний зал для проведення весілля, святкування ювілею, сімейних і дитячих свят або будь-якого іншого важливого події. Залежно від масштабності запланованого заходу в нашому закладі є зали місткістю до 250 чоловік. Таким чином, якщо ви підшукуєте ресторан для весілля, наші співробітники потурбуються про прикрасу залу, допоможуть з вибором меню, грунтуючись на ваших смакових перевагах.
У вихідні в ресторані панує сімейна ідилія: для дітей оформлена комфортна затишна ігрова кімната, а професійні аніматори влаштовують для маленьких гостей ресторану справжні свята! У цей час батьки мають можливість спокійно і неквапливо насолодитися їжею і спілкуванням з друзями.

Ресторан ТАТИ

Ресторан ТАТИ

Ресторан Троещина: свадьбы банкеты

Ресторан “Таті” ідеальне місце для якісного відпочинку!

Ресторан Троещина: свадьбы банкеты

Ресторан ТАТІ Київ: весілля, банкети, корпоративи.

EnglishUkrainian