Діснейленд

Ласкаво просимо в ігрову кімнату “Ігроленд Татішка” – дитяче простір з приголомшливо яскравим барвистим дизайном, створеним для захоплюючих ігор і розваг маленьких відвідувачів ресторана. Ігрова кімната обладнана дворівневим лабірінтом, яскравим надувним батутом, дитячі конструктори і розвиваючі іграшки, м’які ігрові модулі, гірки і басейн з сухими шарікамі,  гойдалки і стильні машинки, на яких може прокотитися ваш малюк і багато іншого. Ви зможете залишити свою дитину під наглядом няні і відпочити в компанії друзей. Також в ігровій кімнаті є зона для проведення урочистостей, де ви зможете відсвяткувати дитячий День народження і влаштувати незабутнє свято за участю професійних аніматорів.

Майстерня мрії організація дитячих свят

Організація дитячих свят – це творча робота справжніх чарівників, які повинні прийти до дитини в заповітний день і виконати найзаповітніші бажання!
Наш вірний партнер Kids агентство «Майстерня мрії» чудово справляється з таким професійним чарами. Наші партнери є кращими у своїй сфері діяльності.

Ми підсумовуємо наші можливості, ваші вимоги і сучасні технології – і результат завжди бездоганний!

У нашому арсеналі:

– більше 50 феєричних шоу-програм
– більше 80 авторських сценаріїв, інтерактивних уявлень
– більше 150 яскравих ексклюзивних анімаційних костюмів
– більше 1000 свят на рік!

Для постійних клієнтів створена система лояльності з додатковими бонусами. Ми уважно стежимо за всіма новинками і розробляємо найсвіжіші програми для ваших свят.

Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожної дитини з урахуванням інтересів і вікових категорій.
Ми створили широкий спектр додатковий послуг, який до душі навіть самому вимогливому глядачеві.
Ми вміємо професійно відсвяткувати дитячий День народження в місті Києві, а головне робимо це з радістю!

Наші аніматори, шоу-програми, майстер-класи, мильні бульбашки, оформлення фотозоні, оформлення повітряними кулями, паперове шоу, райдужне шоу, шоу дресированих тварин, кріо-шоу, крижане шоу, Слінки-шоу, наукові досліди і супер сучасні герої для дітей і дорослих будь-якого віку!

 

 

День народження дитини. Детский день рождения.

Дитячий День народження

 

 

EnglishUkrainian